29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAŞARILI OLAN GAZİ MTAL ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

ULUSLAR ARASI GASTRONOMİ YARIŞMASINDA BAŞARILI OLAN GAZİ MTAL ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu(TAŞFED) ve Dünya Aşçılar Birliği(WACS)  işbirliği ile İstanbul’da düzenlenen 17. İstanbul Mutfak Günleri gastronomi yarışmasında liseli gençler kategorisinde  yarışan ve 9 madalya kazanan Odunpazarı Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri Odunpazarı İlçe  Kaymakamı Turgay Hakan BİLGİN ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Kürşad Önder CEYLAN tarafından kabul edildiler.

Ziyarette  Okul Müdürü Dr. S.Sırrı KABADAYI, yarışmanın Türkiye’de gastronomi alanında yapılan en prestijli yarışma olduğunu, 41 ülkeden 500’ün üzerinde yarışmacının katıldığı yarışmada 9 okul öğrencisinin 5 gümüş ve 4 bronz madalya kazandığını, bilgi ve becerilerini artırma fırsatı bulduğunu belirtti. Daha sonra yarışmaya katılan ve her biri madalya alma başarısı gösteren 9 öğrenci ile Yiyecek İçecek Hizmetleri Alan Şefi Fatmagül SAĞLISAL, yarışmanın aşamaları hakkında bilgi verdiler ve yarışmada kazandıkları deneyimlerini aktardılar.

Odunpazarı Kaymakamı Turgay HAKAN BİLGİN” Eskişehirimizi   uluslar arası gastronomi yarışmasında  en iyi şekilde temsil ettiğiniz ve önemli bir başarı kazandığınız için sizleri kutluyorum. Okul müdürümüzün liderliğinde, öğretmenlerimizin rehberliğinde ve sizlerin çabalarıyla elde edilen bu başarının gelecek yıllarda da artarak devam etmesini diliyorum.”dedi ve madalya kazanan öğrencilere hediyeler verdi.İlçe Milli EğitimGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.