28 Mart 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MODA VE TEKSTİL TASARIMI BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİNİN SERGİSİ AÇILDI

Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencilerinin düzenlediği mezuniyet sergisi, Vega Outlet’te açıldı.

Serginin açılışına Eskişehir Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Alper Çabuk, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Cafer Arslan, Moda ve Tekstil Tasarımı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Nilay Ertürk ile akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

2018-2019 öğretim yılı, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü mezuniyet projesinde öğrenciler, temelde “Kimlik” kavramı kapsamında belirledikleri ve kendi yaratıcı fikirleri ile içselleştirdikleri Kadın, Maskülen Kimlik, Flenaur Kimlik, Kimliksizlik gibi farklı alt temalar doğrultusunda beş giysiden oluşan kapsül koleksiyonlar geliştirdi. Koleksiyonlarda silüet, form, doku, renk ve süslemeler gibi tasarımı oluşturan ögeler, tasarım ilkeleri ile şekillendirilerek yorumlandı.

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencilerinin Kimlik isimli sergisi Vega Outlet’te 12 Şubat 2020’ye kadar açık kalacak.



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.