29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Okullarda Birinci Dönem 5.172 Ünite Kan Toplandı

İl Millî Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Batı Anadolu Bölge Kan Merkezi Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında, 2019-2020 eğitim öğretim yılında düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası çerçevesinde, I. dönemde Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı 70 okul ve kurumda kan bağışı etkinliği düzenlenmiş olup, toplam 5.172 ünite kan toplanmıştır.

Okullarımızda gerçekleştirilen kan bağışı etkinliklerine katılımın memnuniyet verici olduğunu ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt, öğrencileri, velileri ve mesai arkadaşlarını bu örnek davranışından dolayı kutladığını belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan Cırıt yaptığı açıklamada; "2018-2019 eğitim-öğretim yılının 1'nci döneminde 3.588 ünite kan toplanmışken, 2019-2020 eğitim-öğretim yılının 1'nci döneminde bu rakamı %44 arttırarak 5.172 ünite kana ulaştık. Bugüne kadar toplanan binlerce ünite kan bağışıyla, ihtiyaç sahibi kişilerin derdine derman olabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz" diyerek ilgi ve desteklerini esirgemeyen tüm Milli Eğitim camiası ile öğrencilere, Türk Kızılayı ve ihtiyaç sahipleri adına teşekkürlerini iletti.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.