29 Şubat 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ÇOCUKLAR KARNELERİNİ KOMUTANIN ELİNDEN ALDI

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Anaokulu’nda karne dağıtım töreni yapıldı.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne ziyarette bulunan 1. Hava Bakım Fabrika Müdürü Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN Uygulama Anaokulu’nda düzenlenen karne dağıtım töreninde  çocukların sevincine ortak oldu.

Karne dağıtım töreninde konuşan  Okul Müdürü Dr. S.Sırrı KABADAYI, tüm velilere Ana Okuluna gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür etti. Öğrencileri ve Öğretmenleri ortaya koydukları özverili çalışmalardan dolayı kutladı.

Hava Bakım Fabrika Müdürü Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN okul öncesi eğitimin çok önemli olduğunu vurgulayarak tüm çocukların böyle kurumlarda okul öncesi eğitimden faydalanmasını diledi.Öğrencileri kutlayarak başarılar diledi.

Öğrencilere karneleri !. Hava Bakım Fabrika Müdürü Tuğgeneral Gürhan ERGÜRHAN, Kurmay Başkanı Tahsin BÜYÜKKELEŞ ve Okul Müdürü Dr. S.Sırrı KABADAYI tarafından dağıtıldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.