22 Eylül 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kış Kampları Beşinci Kez Şenlendi

14 farklı şehirde 14 farklı temada düzenlenen “Kredi ve Yurtlar Geleneksel 5. Tematik Kış Kampları” bugün başladı. 24 Ocak’a kadar devam edecek olan kamplar; Ankara, Antalya, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, İstanbul, Kastamonu, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun ve Trabzon illerinde gerçekleştiriliyor.

14 farklı şehirde 14 farklı temada düzenlenen “Kredi ve Yurtlar Geleneksel 5. Tematik Kış Kampları” başladı. 

24 Ocak’a kadar devam edecek olan kamplar; Ankara, Antalya, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, İstanbul, Kastamonu, Konya, Mersin, Muğla, Sakarya, Samsun ve Trabzon’da gerçekleştiriliyor.

Alanında uzman isimlerin yer aldığı Geleneksel 5. Tematik Kış Kampları kapsamında “Eğitimciler Kampı” Sakarya'da Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı İhsan Selim Baydaş'ın açış konuşması ve eğitimci-sosyolog Hami Koç'un dersi; “Hukuk Kampı” İstanbul’da Kamu Başdenetçisi (Ombudsman) Şeref Malkoç’un açış konuşması; “Uluslararası İlişkiler Kampı” Ankara’da Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran'ın açış dersi, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Oktay Mahşer’in konuşması; “Tarih ve Medeniyet Kampı” Diyarbakır’da Prof. Dr. Nabi Avcı'nın katılımları, “Spor ve Sağlıklı Yaşam Kampı” Mersin’de Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü Recep Ali Er'in açış konuşması; Edebiyat Kampı” Samsun'da Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Tuncay Biçer‘in açış konuşması ve Prof. Dr. İhsan Süreyya Sırma'nın dersi; “Gönül Coğrafyası Kampı” Konya’da Prof. Dr. Tufan Gündüz'ün dersi; “Gönüllülük Kampı” Trabzon’da Kredi ve Yurtlar Genel Müdür Yardımcısı Ali Özdemir ve Trabzon Vali Yardımcısı Nusret Şahin'in açış konuşması; “Güzel Sanatlar Kampı” Denizli’de Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu'nun açış konuşması ve Prof. Dr. Mehmet Zeki Kuşoğlu’nun dersi; “İletişim ve Sinema Kampı” Erzurum’da TRT 1 Yayın Yönetmeni Cemil Yavuz ve TRT Ortak ve Dış Yapım Müdürü Faruk Güven’in açış konuşması; “İnsan ve Toplum Kampı” Muğla’da Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğü Daire Başkanı İlkay Atlı’nın açış konuşması, Doç. Dr. Tayfun Doğan ve Pelin Çift'in konuşmaları; “Mimarlık Kampı” Edirne'de Mimar Salim Alp'in dersi; “Mühendislik Kampı” Antalya’da Prof. Dr. Ali Deniz ve Prof. Dr. Murat Doğruel'in konuşmaları; “Türk Müziği Kampı” da Kastamonu'da Prof. Dr. Erol Parlak'ın açış konuşması ile başladı.

Kış Kampları kapsamında  ülkemizin önde gelen ilim, fikir, sanat adamlarının vereceği derslerin yanı sıra şehir gezileri ve gönüllülük faaliyetleri de gerçekleştirilecek.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.