28 Mart 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Anadolu Üniversitesi ve Ticaret Bakanlığı arasında iş birliği toplantısı

Anadolu Üniversitesi ve Ticaret Bakanlığı arasında iş birliği toplantısı
  • 22 Şubat 2020 Cumartesi
  • 3709 kez okundu

Anadolu Üniversitesi ve Ticaret Bakanlığı arasında gerçekleşecek işbirlikleri ve çalışmalar üzerine ilk toplantı, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın katılımıyla gerçekleşti.

İşbirliğini artırmak ve ortak çalışmalar gerçekleştirmek üzere düzenlenen toplantıda, Anadolu Üniversitesi’nin eğitim alanında göstermiş olduğu başarılar ve Açıköğretim Sistemi aracılığıyla öncülük ettiği uzaktan eğitim alanındaki tecrübesi iki kurum arasında oluşturulacak eğitim işbirliklerinde önem arz etti.

Anadolu Üniversitesi’nin sahip olduğu birikimi, ülke ekonomisi ve ticaret alanına katkı sağlamak üzere Ticaret Bakanlığı ile paylaşması anlamına gelen işbirliği yoluyla, Türkiye’de ticaretin geliştirilmesi, ticaret hacminin artması ve ticaretle uğraşan insanımızın gerçekleştirilecek eğitimler sayesinde daha verimli ticari faaliyetler yürütebilecek olmasına katkı sunması hedefleniyor. Toplantıda ayrıca, ticari alana katkının yanı sıra Anadolu Üniversitesi Sektör ve Sivil Toplum İş Birlikleri Koordinatörlüğü’nün çalışmaları, Türk kooperatifçiliğinin modern zamana uyumunda Anadolu Üniversitesi’nin zengin eğitim kapasitesinden yararlanılması, desteği ve katkıları gibi konu başlıkları çerçevesinde fikir alışverişinde bulunuldu.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.