3 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

33 Okulumuz eTwinning School Unvanını Almaya Hak Kazandı

Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı 33 okul eTwinning School unvanını almaya hak kazandı.

Bu sayede Eskişehir ili 2019 ve 2020 yılları için toplam okul sayısı ile 8'nci sırada yer alarak Türkiye'de en başarılı on il arasına girdi.

2018 yılından itibaren başarılı projeler yapan ve işbirliği içinde ekip ruhuyla çalışan okullar için 'eTwinning School (Okul) Unvanı' ödülü uygulaması başlatılmıştır. Bu unvan için 2 aşamalı olarak alınan başvurularda uygun okullar değerlendirilmiş ve 2 yıl geçerliliği olan eTwinning Okulu unvanı ile ödüllendirilmiştir. 2018 Yılında 5 okul eTwinning Okulu olmuştur. 2019 yılında 9 okul daha bu unvanı kazanarak sayı 14 e yükselmiştir. 2020 yılında ise 33 okul daha bu ödülü kazanmıştır ve 2019-2020 eğitim öğretim yılı için toplam eTwinning Okul Sayısı 42'ye yükselmiştir.

Emeği geçen öğretmenlerimizi ve öğrencilerini, destek veren okul yöneticilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.