3 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESTÜ’de Uzaktan Eğitim 6 Nisan’da Başlıyor

Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu bir mesaj yayınlayarak öğrencilere uzaktan eğitimin 6 Nisan 2020 tarihinde başlayacağını duyurdu.

Sevgili Öğrencilerimiz,

Yeni koronavirüs salgını (COVİD-19) nedeniyle  16 Mart 2020 tarihinde ara verdiğimiz Üniversitemizdeki eğitim öğretim faaliyetlerine,   6 Nisan 2020 tarihi itibariyle uzaktan  öğretim ile yeniden başlıyoruz. 

Evde geçireceğiniz  bu hassas dönem boyunca sizlerin öğrenme süreçlerinin kesintiye uğramasının önüne geçmek üzere 2019-2020 Bahar yarıyılında aldığınız derslerin büyük bir kısmını CANVAS Öğrenme Yönetim Sistemi (LMS) üzerinden Eskişehir Teknik Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezinin (ESTUZEM) teknik desteği ile dijital imkânlar ve uzaktan öğretim yöntemleri kullanılarak yürütme kararı aldık. Buna yönelik ön hazırlıklarımız tamamlanmış durumda. Bu kapsamda, geçici bir süre  uzaktan sunacağımız eğitim öğretim hizmetiyle derslerinize evlerinizden odaklanmanızı bekliyoruz. 

Konuya ilişkin gelişmeleri ve ayrıntıları, önümüzdeki günlerde Üniversitemiz web sayfası, sosyal medya hesapları, örgün öğrenci sistemi üzerinden gönderilecek mesajlar aracılığı ile sizlerle paylaşıyor olacağız.

 

Hepinize sağlıklı günler diliyorum.

Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu
REKTÖR       

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.