3 Nisan 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

14. Uluslararası MEB Robot Yarışması Serbest Proje Kategorisinde Finale Kalan Okullarımız

Sivrihisar İlçesi Fahri Keskin Fen Lisesi öğrencileri ile Tepebaşı İlçesi Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri bu yıl 14.sü düzenlenen Göbeklitepe Temalı Uluslararası MEB Robot Yarışması Serbest Proje Kategorisi Finaline katılmaya hak kazandılar.

Fahri Keskin Fen Lisesi Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Alper Mete ve Beden Eğitimi Dersi Öğretmeni Bekir Özdemir danışmanlığında Çağrı Coğuplugil ve Evren Çalışkan'ın yoğun bir şekilde çalışarak; kadın/erkek futbolcuların bireysel antrenman yapabilmeleri için hazırladıkları interaktif futbol antrenman sistemi projesi GO-PASS, Şanlıurfa'da düzenlenecek olan finallerde yarışacak. Ayrıca öğrencilerimiz Şanlıurfa GAP Spor Salonunda yapılacak olan yarışmada Tasarla-Çalıştır kategorisinde de "FAHKESFEN26" adlı robotla yarışacaklar.

Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerimiz ise "FIND IT" adlı projeleri ile ilimizi temsil edecekler.

Projelerde katkısı olan okullarımızın yöneticilerini, danışman öğretmenlerimizi, azimli öğrencilerimizi ve değerli velilerimizi tebrik ediyor, finallerde başarılar diliyoruz.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.