24 Eylül 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Önlisans Adaylarına Seslendi

Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Önlisans Adaylarına Seslendi
  • 5 Ağustos 2020 Çarşamba
  • 3868 kez okundu

Mahmudiye Atçılık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Oytun MEÇİK Önlisans Adaylarına Seslendi 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mahmudiye Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Oytun MEÇİK “Tercihim ESOGÜ” programı kapsamında okulun imkânlarına yönelik bilgilendirmede bulundu. MAMYO’nun Türkiye’deki en gelişmiş atçılık okulu olduğunu söyleyen Doç. Dr. MEÇİK, Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölümünün 40 kişilik kontenjanı bulunduğunu ifade etti.  Okulun bünyesinde özel gereksinimli bireylere yönelik Hippoterapi Uygulama ve Araştırma Merkezi bulunduğunu da belirten Doç. Dr. MEÇİK, programın istihdam eğiliminin yüksek olduğunu kaydederek at severleri Mahmudiye’de eğitim öğretim görmeye çağırdı. Mahmudiye Meslek Yüksekokulunun tanıtım videosuna ESOGÜ resmi sosyal medya kanallarından ulaşılabilmektedir.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.