24 Eylül 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehir Apartlar ve Yurtlar

Eskişehir'in sanal ortamdaki ilk dijital tanıtım platformları internet kullanıcılarına sunan Eskişehir reklam tarafından Türkiyede ilk kez öğrencileri yönelik olarak öğrencilerin birincil ihtiyacı olan barınma hizmetleri konusunda en doğru güncel bilgileri onlara ulaştırmamızın üzerinden neredeyse 20 yıl geçti..

Eskişehirde bir çok ilke sanal ortamda ev sahipliği yapan www.eskisehirliyiz.biz adresi üzerinde başlayan bu serüvenimizde Eskişehir Apartlar ve Yurtlar konusunda bilgilendirmeye diğer internet sitelerimiz üzerinden devam ettik. Bu geçtiğimiz dönem için de tüm dünya gibi ülkemizi de etkileyen süreç yaşanmasaydı çok daha farklı yeni bir platformla daha hayatınızı kolaylaştırmaya devam edecektik.

Ancak bu sezonda geleneğimizi bozmayarak www.eskisehirapartlar.net adresiminiz yanında www.eskisehirapartlari.com internet sayfamızı yenilek. Burada şimdilik barınma konusunda hizmet alabileceğiniz Apartlar ve Yurtlar hakkında bilgiler yer alıyor. Geçtiğimiz yıl sadece Eskişehir haritasında bu yerlerin Üniversitelere olan uzaklıklarını görebiliyordunuz. Ancak bu sayfada artık seçtiğimiz apart yada yurdun şehirdeki bazı noktalara uzaklıklarını ve yol tariflerini de anında görebileceksiniz.

Eskişehir'e gelece öğrencilerimiz için bu yıl Eskişehir'in üç üniversitesi ve diğer kurumlarında katkısı ile yeni bir platform oluşturuldu. Tercihim Eskişehir platformunun yanı sınara Yök tarafından da Sanal fuarlar ile tüm Türkiyedeki üniversitelerin sanal tanıtımlarına ulaşabiliyorsunuz.

Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi üniversitelerin ve bölümlerin tanıtımının yanında bu yıl kariyer konusunda kariyer hedefleri gibi pek çok online etkinlikle öğrencileri bilgilendirmeye devam ediyor.

Bizlerde her zaman olduğu gibi sosyal medya platformlarından ve internet sayfalarımız üzerinden Eskişehire gelecek öğrencilerin barınma konusunda rehberleri olmaya devam ediyoruz.

2020-2021 sezonu tüm öğrencilerimiz için hayırlı olsun. Eskişehirde sizlerle birlikte bir yıl geçirmek yine keyifli olacak.

www.eskisehirogrenci.com adresi üzerinden ve yine www.eskisehiregitim.com adresimiz üzerinden de eğitim haberlerimizi ve eğitim kurumları ile ilgili paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.