1 Ekim 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

EBA Destek Noktaları Kuruluyor.

“2020 - 2021 eğitim öğretim yılı için geri sayım başladı.  ”

Pandemi sebebiyle 31 Ağustos 2020 tarihinde uzaktan eğitim sistemiyle başlayacak olan 2020 - 2021 eğitim öğretim yılı için hazırlıklarımız devam ederken, evinde bilgisayarı ve interneti olmayan öğrencilerimiz için de EBA Destek Noktaları oluşturuluyor. 

İlimiz merkez ve ilçelerinde yaklaşık 354 okul ve kurumda oluşturulacak olan EBA Destek Noktalarında, eğitimin uzaktan yapıldığı Covid 19 salgın sürecinde evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmayan öğrencilerimizin, derslerinden geri kalmamaları için tüm önlemler alındı.

EBA Destek Noktaları, ilimiz bünyesinde ilkokullar, ortaokullar, liseler ve halk eğitim merkezleri başta olmak üzere ihtiyaç duyulan her noktada kuruluyor. EBA Destek Noktaları, evinde bilgisayar ve internet erişimi bulunmadığı okul idarelerince tespit edilen 1. sınıftan 12. sınıfa kadar tüm öğrencilerimizin hizmetinde olacak.

Öğrencilerimizin, belirli bir planlama dahilinde, dönüşümlü ve yığılma olmayacak şekilde, hijyen ve sosyal mesafe kurullarına uygun olarak EBA Destek Noktalarını kullanmaları sağlanacaktır.

 

Biz hazırız, EBA Destek Noktalarında öğrencilerimizi bekliyoruz.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.