1 Ekim 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ESOGÜ International’da Uluslararası Öğrenciler Deneyimlerini Paylaşmaya Devam Ediyor

ESOGÜ International’da Uluslararası Öğrenciler Deneyimlerini Paylaşmaya Devam Ediyor
  • 9 Eylül 2020 Çarşamba
  • 2999 kez okundu

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Kurumsal İletişim Uygulama ve Araştırma Merkezi Medya Birimi tarafından hazırlanan video içeriği “ESOGU International”ın yeni bölümünde Kenyalı öğrenci Wilkista Lore Obiero, Türkiye ve ESOGÜ’ye ilişkin deneyimlerini paylaştı.

ESOGÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde yüksek lisans eğitimi alan Wilkista Lore Obiero, gerçekleştirilen söyleşide özellikle Türk halkının misafirperverliğinden bahsetti. Arkadaşlarının ve hocalarının desteği ile Türkiye’de kendini yalnız hissetmediğini ifade eden Wilkista Lore Obiero, ESOGÜ öğretim elemanlarının tüm öğrencilerine hiçbir ayrımcılık olmaksızın yaklaştığını vurguladı.

Wilkista Lore Obiero, Türkiye’ye ve ESOGÜ’de öğrenim görmeyi düşünen uluslararası öğrenciler için başvuru prosedürleri, eğitim süreci, sosyal ve kültürel hayat hakkında önemli bilgiler paylaştı.

 



Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.