29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HAFIZLIK KURAN KURSU ÖĞRETİCİLERİ İLE TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Hafızlık eğitimi verilen Kuran kurslarımızda yürütülecek eğitim-öğretim faaliyetlerinin daha etkin ve verimli bir şekilde yapılabilmesi amacıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

Eskişehir Diyanet Eğitim Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya İl Müftüsü Bekir GEREK, İl Müftü Yardımcısı Fatma ADSOY,  Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi UZUNHARMAN, Tepebaşı İlçe Müftüsü Gafur YILDIRIM, Şube Müdürleri, İl ve İlçe Murakıpları, Hafızlık Kuran Kursu yöneticileri ve öğreticileri katıldı.

Açılış konuşmasını yapan İl Müftü Yardımcısı Fatma Adsoy' un ardından Eğitim Uzmanı İsmail Kaymak eğitim hizmetleri hakkında sunum yaptı.

 İl Müftülüğü Psikolojik Danışmanı Mehmet Akçeşme'nin konuşmasının ardına konuşan İl Müftüsü Bekir GEREK ise ‘’ Günümüz şartlarında çocuklarımızın profili değişti. Onun için bizlerde anlayışımızı ve metodumuzu geliştirmemiz gerekiyor. Bizler baskılanmış bir çocuk profili değil, özgüveni olan, konuşan, sosyal aktivitelere katılan ve düşüncelerini söyleyebilen bir öğrenci profili istiyoruz. Bu bakımdan da çokça çocuk psikolojisi ifade eden kitaplar okumak ve kendimizi geliştirmek zorundayız. Biz yaptığınız işin ulviyetini, zorluğunu ve meşakkatini çok iyi biliyoruz. Fedakârca çalışıp, çok güzel hizmetler yaptığınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ diyerek konuşmasına son verdi. Program Odunpazarı İlçe Müftüsü Hamdi Uzunharman ve Tepebaşı İlçe Müftüsü Gafur Yıldırım'ın yaptığı kapanış konuşması ile program son buldu.

 Gönderen: journal

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Eğitim Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar