22 Mart 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

MÜSLÜM FİLMİNİN BİLETLERİ ÖN SATIŞTA

“MÜSLÜM yazılır BABA okunur”

AYLA’da olduğu gibi ülkemiz sinema tarihini baştan yazmaya hazırlanan Dijital Sanatlar’ın bu yıl çektiği üç filmden biri olan ve ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in yaşamını beyaz perdeye taşıyan MÜSLÜM filminin biletleri tüm sinemalarda ön satışta.

Ölümünün üzerinden geçen yıllara rağmen Türkiye’nin doğusundan batısına her yaştan insanın sevgi ve saygıyla andığı, şarkılarını dinlediği Müslüm Gürses’in hayatını beyazperdeye yansıtmaya hazırlanan MÜSLÜM filminin biletleri tüm sinemalarda ön satışa sunuldu.

Çocukluğundan itibaren acılarla ve müzikle şekillenen, bir ömre birkaç ömür ve dillere destan bir aşk sığdıran Müslüm Gürses’in hayatına farklı pencereler açmaya hazırlanan MÜSLÜM filmi, sanatçının şimdiye kadar bilinmeyen yönlerini de izleyiciyle buluşturacak.

Can Ulkay ve Ketche’nin yönettiği, Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un başrolde olduğu, dağıtımını CGV Mars’ın yaptığı film 26 Ekim’de vizyonda. Sinema tarihinde iz bırakmaya hazırlanan filmin biletleri Anadolu dahil sinema salonlarında, ön satışta.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sinema Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar