19 Ekim 2021 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

‘Me Nokta Ali komedi’ filmi, vizyona girmek için gün sayıyor

Çekimleri Emirdağ ilçesinde gerçekleştirilen ‘Me Nokta Ali komedi’ filmi, vizyona girmek için gün sayıyor

Çekimleri Afyonkarahisar'ın Emirdağ ilçesinde gerçekleştirilen ‘Me Nokta Ali komedi’ filmi, vizyona girmek için gün sayıyor.

28 mayısta vizyon tarihinin açıklanmasından sonra pandemi kısıtlamalara takılan ‘Me Nokta Ali komedi’ filmi, 2021'in son çeyreğinde izleyicilerin karşısına çıkacak. 2019 yılında ‘Tapmaz Film Company'i kuran Metin Tapmaz konu ile ilgili yaptığı açıklamasında; ‘’Oyuncu kadrosunda; Merve Sevi, Orçun Kaptan, İlkin Oğuzhan Çakır, Hacı Ali Konuk, Ayhan Taş, Tahsin Taşkın, Muzaffer Uzunyılmaz, Yaşar Şengül, Burçak Karadayı gibi oyuncular yer almaktadır. Filmin konusu ise kısaca şöyle: ‘’Köyde dedesiyle yaşayan ve nüfusa isminin yanlış kaydedilmesinden sonra, talihsizlik zincirinin peşini bırakmadığı Me Nokta Ali'nin başından geçen komik olayları’ konu ediniyor. Yönetmenliğini Engin Akyıldırım'ın üstlendiği filmin yapımcılığını ise, Tapmaz Company üstleniyor. Özgür Tapmaz ile birlikte ilk sinema filmini hayata geçirdik’’ dedi.

HABER / FOTOĞRAF: ERTUĞRUL ALTINEL – ESKİŞEHİRGönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Sinema Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar