23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

OGM Bütçe Toplantısı Sona Erdi

​Afyonkarahisar’da 4 gündür devam eden Orman Genel Müdürlüğü Döner Sermaye Bütçe Toplantısı kapanış oturumu ile sona erdi. Genel Müdürümüz Bekir Karacabey kapanış konuşması yaparak emeği geçenlere teşekkür etti.

Yaptığı konuşmada başarılı bir bütçe toplantısı süreci geçirdiklerini söyleyen Sayın Karacabey, üst yöneticilere bazı tavsiyelerde bulundu. Vatandaşları mutlaka dinleyin diyen Genel Müdürümüz “ Biliyorsunuz Sayın Cumhurbaşkanımızın da talimatı var. Vatandaşın işlerini kolaylaştırın. Kanunlar çerçevesinde sorunlarını çözün. Personelimiz, binalarımız, bahçelerimiz kurumumuza yakışır bir düzen içinde olsun. Önümüz kış, kar yağmadan yol etütlerinizi, 2019 yılı damga programlarınızı bitirin. Orbis veri girişlerini zamanında yapın. Hepimiz bir takımın oyuncularıyız. Şahsınızı değil kurumu ön plana çıkarın. Sosyal medyayı da daha yoğun kullanalım. Hazineden tahsis ile alınan yerlerin tescillerini bir an önce tamamlayın. İmar barışı konusunda vatandaşta bir kafa karışıklığı var. İmar barışı orman arazilerinde uygulanamaz. Bu konuda yeni bir açıklayıcı yazı da yazdık. Ormanlarda kaçak yapılaşmaya kesinlikle izin vermeyin. Üretimi ciddi manada arttırdık. Ama bizim asli işimiz ormanların korunmasıdır. Personel sayımızın artırılması için de elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah Orman Muhafaza Memuru alımı içinde çalışmalarımızda son noktaya geldik” dedi.

Genel Müdürümüz Bekir Karacabey ev sahipliğinden dolayı Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel’e ve ekibine teşekkür etti.

Çekilen aile fotoğrafı ile toplantı sona erdi.​Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar