10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Ankara’daki TORSEB Buluşmasında Eskişehir de Vardı

Orman Genel Müdürlüğünün kuruluşunun 180. Yılı etkinlikleri çerçevesinde Ankara’da “Türkiye Ormancılık Sektörü Buluşması” (TORSEB) adıyla bir fuar düzenlendi. 12-16 Haziran tarihleri arasındaki fuarda Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü de bir stant açtı.

Açılış bölümüne, Orman Bölge Müdürü Recep Temel ve Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu da katılarak misafirler ile ilgilendi. Standı, Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Genel Müdürü Bekir Karacabey, Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ve daha birçok misafir ziyaret etti.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü standında, Eskişehir ve Afyonkarahisar’daki ormancılık çalışmalarından örnekler sunuldu. Tıbbi Bitkiler Merkezimizin ürünleri, Fidanlıklarımızda yetiştirilen türler sergilendi. Türkiye’de tek olan Kayaç parkımızdan görseller sunuldu.

Fuarın en çok ilgi gören stantlarından bir olan Eskişehir OBM standı, ziyaretçilerden tam not aldı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar