10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Şampiyonlar Belli Oldu

​Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Masa tenisi ve Bilardo turnuvalarının final karşılaşmaları yapıldı ve ödül töreni düzenlendi.

Bir süre önce başlayan ve eleme usulü devam eden karşılaşmalarda, Masa tenisinde son maçı Levent Özpolat ile Barış Özcan oynadı. Karşılaşma Barış Özcan’ın 2-0 galibiyeti ile sona erdi.

Bilardo turnuvasında ise finalde Eren Alkan ile Mehmet Topçu karşılaştı. Eren Alkan rakibini 25-16 skor ile yenerek şampiyon oldu.

Karşılaşmaları Bölge Müdürü Recep Temel, Bölge Müdür Yardımcısı Adil Koçaslan ve Metin Topçu’da izledi. Şampiyonların belirlenmesinin ardından ödül töreni düzenlendi. Daha önce sonuçlanan Bayanlar Masa Tenisi şampiyonu Zeynep Pınar, Erkekler Masa Tenisi Şampiyonu Barış Özcan ve Bilardo turnuvası şampiyonu Eren Alkan’a hediyeleri verildi.

Orman Bölge Müdürü Recep Temel turnuvanın birincilerini tebrik ederek, önümüzdeki günlerde bu tür sosyal ve sportif etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Sayın Temel, organizasyonu gerçekleştiren Personel Müdürü Özden Doğan’a da teşekkür etti.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar