7 Aralık 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Sürücü ve Operatörler Eğitimden Geçirildi

Sürücü ve Operatörler Eğitimden Geçirildi
  • 22 Haziran 2019 Cumartesi
  • 1497 kez okundu

​Orman yangınları açısından riskli günler başlamadan önce yangın söndürme araçlarını, hizmet vasıtaları ve iş makinelerini kullanan personel ile bunların amirleri konumundaki yöneticilere hizmet içi eğitim verildi.

Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne bağlı 4 İşletme Müdürlüğü, 2 Fidanlık Müdürlüğü ve Başmühendisliklere ait araçlar bakımdan geçirildi ve sürücülerine de eğitim verildi. 11-17 Haziran tarihlerindeki eğitimlere, 28 teknik personel ve yönetici, 171 adet te şoför ve operatör katıldı.

Eğitime, Bölge Müdür Yardımcısı Metin Topçu Başkanlık ederken, Makine İkmal Şube Müdürü İhsan Köse ve Makine Mühendisi Erhan Doğukan eğitici olarak katıldı. Bölge Müdürü Recep Temel ise eğitimin bir bölümüne iştirak ederek, yaz sezonunun kazasız belasız geçmesi dileğinde bulundu.

Sürücü ve operatörlere, genel trafik kuralları, yaya geçiş önceliği kuralları, yangın araçlarının geçiş üstünlüğü usul ve esasları, ileri sürüş teknikleri ve araçların bakım ve arızaları konusunda teknik bilgiler verildi.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar