11 Ağustos 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Koah Günü İçin Fidanlı farkındalık Etkinliği

Önce Bilgi sonra Fidan

Eskişehir il Sağlık Müdürlüğü 20 Kasım Koah farkındalık günü nedeniyle bir stant açarak bilgilendirme yaptı, broşür dağıttı. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü de bu özel gün nedeniyle fidan dağıtarak destek verdi.

Şehir hastanesi poliklinik bölümünde yapılan etkinliğe, Başhekim Yardımcısı Uzm.Dr.Anıl Uçan, İl sağlık Müdürlüğünden Dr.Fulya  Akkurnaz, Ağaçlandırma Şube Müdürü Gürbüz Atmaç ve Orman Fidanlık Müdürü İzzet Bolatkıran katıldı.
Vatandaşlara Koah hastalığına sebep olan etkenler ve tedavi yöntemleri anlatıldı, temiz havanın önemi vurgulandı. Broşür ve kitapçık dağıtımını yanı sıra, farkındalık oluşturmak için Orman Fidanlığından getirilen 600 adet sedir ve lavanta fidanı hediye edildi.

Fidan dağıtımı büyük ilgi gördü ve renkli anlar yaşandı.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.