27 Mayıs 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Orman Ürünleri e-satış İle Satıldı

​Orman Genel Müdürlüğümüz ülkemizde yaşanan salgın tehlikesi nedeniyle e-satış uygulamasını yaygınlaştırıyor.

Bilindiği gibi; İhale salonlarında yapılan ihalelerin iptal etmesiyle tüm orman emvali satışlarının dikili ağaç satışlarında uygulanmakta olduğu gibi internet üzerinden e-satış yöntemiyle açık artırmalı olarak satılmasına karar verilmişti. Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğü orman emval depolarında bulunan ürünlerin ilk e-satışını gerçekleştirdi.

Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğü tarafından hazırlanan e-satışa, tomruk, tel direk, sanayi ve kâğıtlık odun türlerinden 70 parti mal kondu. Toplam 37 müşterinin katıldığı ihalede her parti için ortalama 15-20 müşterinin artırma yaptığı görüldü.

Orman Bölge Müdürü Recep Temel’de, Eskişehir Orman İşletme Müdürlüğü Muhasebe servisindeki ekrandan, Şube Müdürleri Ramazan Yöntem, Yüksel Yıldırım, İşletme Müdürü Doğan Kiras ve muhasebe personeli ile birlikte e-satışı izledi.

Satışın tamamlanmasının ardından ORBİS üzeriden ihale onayları yapılarak sürecin nasıl çalıştığı gözlemlendi.​Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.