1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Afyonkarahisar Kahramanlarına Plaketleri Verildi

Afyonkarahisar Kahramanlarına Plaketleri Verildi
  • 25 Eylül 2021 Cumartesi
  • 1549 kez okundu

Orman yangınlarının yoğun olarak yaşandığı yaz aylarında güney illerinde yangınlarla mücadele eden Afyonkarahisar’lı orman personeline ödülleri verildi.

Afyonkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü tarafından organize edilen plaket törenine Eskişehir Orman Bölge Müdürü Recep Temel, Meteoroloji Bölge Müdürü Alper Akçakaya, Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, İşletme Müdürü Mustafa Gökhan Us, Afad İl Müdürü Mehmet Buldan, Öz Ormanİş Sendikası Şube Başkanı Abdurrahim Cerit, TOÇBİR-Sen Şube Başkanı Nevzat Karakocan ve personel Katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Bölge Müdürü Recep Temel, zor bir yaz geçirildiğini belirterek “Orman teşkilatımız alevlere karşı destansı bir mücadele verdi. Afyonkarahisar’daki ilk müdahale ekiplerimizin de yarısı sürekli Ege ve Akdeniz’deki yangınlara yardıma gitti. Günlerce arazide kaldılar. Burada kalan ekiplerimizde 2 katı çalışarak arkadaşlarının eksikliğini kapattı. Mühendisi, şefi, işçisi bütün kahraman personelimizi kutluyorum” dedi.

Törende Bölge Müdür Yardımcısı Hasan Bozan, İşletme Müdürü M.Gökhan Us ve Sendika Şube Başkanı Abdurahim Cerit ile bazı misafirlerde birer konuşma yaptılar. Daha sonra katılımcılara plaket ve hediyeleri verildi.

Program, birlikte çektirilen  aile fotoğrafı ile sona erdi.​

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Ekoloji Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar