25 Mart 2019 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Elazığlı fenomene Belediye Başkanı rakip çıktı

Eskişehir’in Sarıcakaya İlçesi Belediye Başkanı Faruk Güler, Beyayla Mahallesi ile Yenipazar ilçe sınırları arasında bulunan ‘Su Uçtu’ şelalesini tanıtmak amacıyla sosyal medya hesabından yayınladığı ‘Anlatmaya Gerek Var’ videosuyla Elazığlı fenomen İsa Sezeroğlu’na rakip olarak gösterildi.

Kimseyle rekabet etme gibi bir amacı olmadan videoyu çektiği mesajını vererek sözlerine başlayan Güler, “Amacımız bu doğa harikasını esprili gülümseten sözlerle tanıtmaktır. Elazığlı İsa ağabeyimiz takdiri şayan çok güzel tatlı bir reklam çekmiş. Ondan esinlenerek bizde sadece bir farkındalık oluşturmaya çalıştık” dedi.

Sarıcakaya ile Yenipazar ilçesi arasında bulunan bu doğa harikası ‘Su Uçtu’ şelalesini ziyareti esnasında takipçilerine esprili bir şekilde tanıtmak amacıyla kısa tanıtım videosunu bir anda çektiğini aktaran Güler “İnsanları davet etmek
ve daha çok kitleye ulaşmak istiyorduk. Birçok insan tam anlamıyla bu doğa harikası yerleri bilmiyor. Ama bu video sayesinde çok da güzel bir tanıtım çalışması yaptığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

video linkGönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar