18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Cumhuriyet’ten ’ekonomik’ algı operasyonu

Yerel seçimlerden sonra 'Mazbatayı İmamoğlu'na vermezseniz dolar çıkacak' diye algı operasyonları yürütenler şimdi yeni taktiğe başvurdu. Cumhuriyet gazetesi 'Ekonomi çökecek' başlıklarıyla korku ortamı oluşturarak 'kaos' çığırtkanlığı yapmaya başladı.

eçimlerden önce ve sonrasında attığı skandal başlıklar ve yaptığı türlü algı operasyonlarıyla vatandaşı adeta galeyana getirmeye çalışan Cumhuriyet Gazetesi, şimdi de Türkiye'nin ekonomisine yönelik çirkin bir algı operasyonu başlattı.

Cumhuriyet, dün Türkiye'de ekonominin çökeceği yönünde skandal başlıklarla atılmış haberleri sosyal medya hesabından peş peşe paylaştı. Bir gün içinde altı farklı başlıkla algı operasyonu yapan sitenin "Ekonomi çökecek" diye verdiği haberin içeriğinde ise somut bir veriden ziyade 2019 yılında Türkiye ekonomisin nasıl bir yönde ilerleyeceği konusunda yapılan sözde tahminler yer alıyordu.

 

VATANDAŞ 'EKONOMİK OYUNU' GÖRDÜ

Cumhuriyet Gazetesi'nin ekonomik kurnazlıkla adeta kaosun temelleri için attığı skandal başlığa sosyal medya üzerinden büyük tepki yükseldi.

 

 

 

KAYNAK: HABER7


Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar