20 Ağustos 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Tolga Karel ve Nuri Alço’dan sert gönderme: Nankörler

Tolga Karel ve Nuri Alço’dan sert gönderme: Nankörler
  • 15 Mayıs 2019 Çarşamba
  • 1972 kez okundu

CHP'nin başlattığı ve bazı sanatçların destek olduğu 'her şey çok güzel olacak' hareketine ünlü oyuncular Nuri Alço ve Tolga Karel'den sert tepki geldi: Nankörler! Daha düne kadar villanızın havuzunda buzlu badem keyfi yaparken her şey çok güzel değil miydi?

HAFTADA 80 BİN ALDINIZ

Nuri Alço, CHP paylaşımı yapan ünlülere sert bir gönderme yaptı: 17 yıldır başrol oynadığınız dizilerde haftada 80 bin lira alırken, konserlerden bir gecede 100 bin lira kazanırken, villanızın havuzunda buzlu badem keyfi yaparken her şey çok daha güzel değil miydi?

YÜZÜNÜZ GÜLÜYORDU

Tolga Karel de, 'her şey güzel olacak'çılara şu soruyu yöneltti: "Türkiye gündemini takip etmek zor. Daha bir ay önce el ele kol kolaydılar. Yaz boyu AK Partili belediyelerden konser alıp paraları istiflerken herkesin yüzü gülüyordu da ne oldu bir anda? Her şey zaten çok güzel değil miydi?"

 

aksam.com.trGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar