7 Aralık 2019 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Az Yazıyor Öz Yazıyor

Esat Özcan kimdir? Bu soruyu sormamdaki etken sivri söylemleri ve yerinde davranışları olabilir. Ama yinede araştırmak istedim, aktif bir twitter kullanıcısı olan Esat Özcan İzmir de dünyaya gelmiş özel hayatı ile ilgili çok fazla detay yok ama sosyal medya platformları üzerinden attığı portlarla ve twitlerle dikkat çekiyor ilgimi çeken birkaç twit üzerinden gidelim sizde bakıp kendi yorumunuzu katabilirsiniz.

“Binlerce yıllık tarihe sahip ol, dünyanın 3'te 1'ine hükmet, ülke kur, devrim yap, köy enstitüleri kur, tarım üretim, ihracatta kalkın, dünyanın saygısını kazan, 90 sene sonra kurduğun ülkedeki yetkililer soğan, domates fiyatını düşürdük diyip bununla övünsünler..”

“S-400 varsayıyorum dünyadaki en gelişmiş hava savunma sistemi. Sen bunu uzun yıllardır potansiyel düşman dediğin ülkeye güvenip, satın alıyorsun(1946-1953, sovyet, boğazlar krizi vb.) Bu sistem koca bir paketle ülkeye giriş yapıyor ve senin bunun kaynak koduna erişimin yok. +”

Burada attığı twitte hükümet ile ilgili fikrini paylaşan Esat Özcan siyaset ile alakalı boş düşüncelere sahip olmadığını kanıtlarcasına özgüvenli bir yazı eklemiş benim bu denli net ve sert söylemleri olan biri çok çabuk dikkatimi çekiyor sizinde radarınıza takıldıysa göz atıp haklı yada değil diyebilirsiniz..

https://twitter.com/esatozcann

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar