29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi başlıyor

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi başlıyor
  • 25 Eylül 2021 Cumartesi
  • 1917 kez okundu

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi 27 Eylül Pazartesi başlıyor.

“Güvenle İzleyin” ve “Ailenizin Kanalı” sloganlarıyla yayıncılık hayatını sürdüren Diyanet TV, bu prensibine uygun hazırladığı yepyeni programları izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Diyanet TV’de yeni yayın dönemi 27 Eylül Pazartesi başlıyor

Diyanet TV, yeni yayın dönemine yönelik zengin bir içerik hazırladı. Kültür sanattan çizgi filmlere, sağlıktan bilime, aileden gençlere kadar geniş bir yelpazede ilkesel yayın politikasıyla yürüyüşünü sürdüren Diyanet TV, yeni yayın dönemine birbirinden iddialı yapımlarla başlayacak.

Yeni sezonda fikir-tartışma programları, belgeseller, diziler, sohbet programları, engellilere yönelik programlar ve bilgi yarışmaları Diyanet TV ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Diyanet TV yeni sezonda ilmihal, siyer, ibadet, itikat ve ahlak konularının öne çıktığı programlarla manevi hayata hitap ederken kültür-sanat programlarıyla geleneksel sanatlardan müziğe birçok alanda yepyeni içerikleri izleyiciyle buluşturacak.

Diyanet TV aileyi önceleyen, gençlere ulaşan, çocukları ihmal etmeyen, bilime sanata ve kültüre önem veren, toplumun her kesimine ulaşan ve hayata dokunan yayınlarıyla, yayın ilkelerinden taviz vermeden yürüyüşünü sürdürüyor.

Diyanet TV, 27 Eylül Pazartesi günü başlayacak yeni yayın döneminde yepyeni programlarla “Ailenizin Kanalı” olmaya devam edecek.

Kaynak: Diyanet Haber


Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar