29 Kasım 2021 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Hulki Cevizoğlu’ndan savcılara Kılıçdaroğlu ve Akşener için çağrı

CNNTürk'te Başak Şengül'ün sunduğu Akıl Çemberi programına katılan Sosyolog Gazeteci Hulki Cevizoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği "siyasi cinayetler olabilir" sözü ve İYİ Parti lideri Meral Akşener'in "duyumlarına" ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Cevizoğlu, yapılan bu açıklamalarla korku toplumu oluşturulmaya çalışıldığını ve bunun çok tehlikeli olduğuna dikkat çekerek savcıların biran önce devreye girerek bu kişileri ifadeye çağırması gerektiğini söyledi.

İşsizlik ve ekonomik sorunların yanına bir de güvensizlik pandemisi yaymaya çalışıldığını anlatan Cevizoğlu, " Eğer bu dedikleri doğru değilse bunu yaymanızın amacı ne. Bu korkunç birşeydir. Savcıya da konuşmaları gerekir, topluma da açıklamada bulunmaları gerekir." dedi. Cevizoğlu, "Ben savcıların yerinde olsam, ifadesi için bu genel başkanları çağırırım" dedi.

 Gönderen: esgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Magazin Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar