18 Ocak 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HER EVE 2 FORMA

Sayın Valimiz Özdemir Çakacak’ın katılımı ile “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına start verildi.

Vali Hanefi Demirkol tesislerimizi ziyaret eden Sayın Çakacak, antrenman öncesi takımımız ile bir araya geldi. Takımımıza, Giresunspor maçı öncesi başarı dileklerinde bulunarak, tatlı ikram etti.

Kulüp Başkanımız Halil Ünal, kulübümüze ziyaretinden dolayı ve “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına verdiği destekten dolayı Valimiz Çakacak’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.

Kampanya hakkında basın mensuplarına bilgi veren Sportif Direktörümüz İzzet Erdoğan, Kulüp Başkanımız Halil Ünal ve Yönetim kurulumuzun onayıyla “AYNI AŞK 1965 RUHU” ile tasarlanan formamızı büyük, küçük, genç, yaşlı bütün taraftarımızın alarak, “HER EVE 2 FORMA” kampanyasına desteğini beklediklerini söyledi.

100 TL olarak belirlenen formamızı, Vali Hanefi Demirkol tesislerimizden, www.eskisehirspor.org/forma adresinden ya da 0222 322 98 90 numarayı arayarak alabilirsiniz.

 Gönderen: eskisehirgundem

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Antika/Sanat/Koleksiyon, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar