23 Mayıs 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eses Taraftar Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret etti

Eses Taraftar Şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret etti
  • 12 Kasım 2018 Pazartesi
  • 2368 kez okundu

Eren Bülbül ve Ömer Halis Demir’in ardından dün de Elazığ Baskil’de yatan şehit Fethi Sekin’in kabrini ziyaret ettiler.

Eskişehirspor taraftarı yine farklılığını ve büyüklüğünü bir kez daha gösterdi. Ülke genelinde herkesin imrenerek baktığı Es-Es sevdalıları ne kadar büyük bir yüreğe sahip olduklarını bir kez daha gösterdiler. Geçtiğimiz sezon Rize deplasmanı sonrası Karadeniz’deki hain terör örgütünün şehit ettiği Kahraman Eren Bülbül'ün mezarını ziyaret eden Eskişehirspor taraftarı Gaziantep deplasmanına giderken de Niğde/Bor ilçesinde kabri olan 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında geri dönmeyi düşünmeden darbeci hain Semih Terzi'yi öldürüp ardından şahadet şerbetini içen kahraman Ömer Halis Demir’in kabrine gitmişlerdi.


Dün de Elazığ deplasmanına giderken İzmir adliyesine düzenlenen hain saldırı da teröristlerin adliye binasına girmemesi için kahraman bedenini hainlerin mermilerinin önüne atarak geride gözü yaşlı 3 küçük yavruyu bırakarak şahadet şerbetini içen Fethi Sekin’in Elazığ/Baskil de bulunan kabrini ziyaret ettiler. Sosyal medyada ‘Şehidimize tüm şehrimizin selamını ilettik’ diyen ETB Başkanı Murat Diri “Ne mutlu bize de tarihimizi ve geçmişimizi bilerek, bu ülke için canını siper edip; ‘Önce Vatan Millet’ diyen kahramanlarımızı unutmadan, onları sadece yüreğimizde değil beynimizde de taşıyarak Eskişehirspor Tribünlerinde genç kardeşlerimize de vatan millet devlet bayrak sevgisini aşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu uğurda Rabbim nasip ettikçe Eskişehir gençliğinin de bilinçli kalmasını sağlayacağız’ ifadelerini kullandı.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar