18 Haziran 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

36. Bahar Şenlikleri voleybol müsabakalarında sona yaklaşılıyor

Bu yıl 36’ncısı düzenlenen Anadolu Üniversitesi Geleneksel Bahar Şenlikleri Spor Etkinliklerinin voleybol müsabakalarında sona yaklaşılıyor. Hem bayan hem de erkek voleybolda günün müsabakaları, 12 Nisan Cuma günü Eskişehir Teknik Üniversitesi Spor Salonu’nda oynandı.

Bayanlar Voleybol A grubunda Eczacılık Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi karşılaştı. 2-0’lık skorla kazanan taraf Eczacılık Fakültesi oldu. Yine A grubunda eşleşen Hukuk Fakültesi ile Eğitim Fakültesi’nin karşılaşmasında Eğitim Fakültesi ise 2-1 skorla maçı kazanmasını bildi.

Erkekler Voleybol A grubunda ise Mühendislik Fakültesi maçı 2-0 ile önde tamamlayarak Turizm Fakültesini mağlup etti. Yine A grubunda Açıköğretim Fakültesi ile iktisadi İdari Bilimler Fakültesi karşılaşmasında da 2-0’lık sonuçla gülen taraf Açıköğretim Fakültesi oldu.

B grubunda eşleşen ve günün son maçını oynayan Eczacılık Fakültesi ile Sivil Havacılık Fakültesi arasında kıran kırana bir mücadele yaşandı. Maçı 2-1’lik skorla Sivil Havacılık Fakültesi kazandı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar