1 Aralık 2021 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Kral Midas’ın Hazinesi’ni izleyenler kulübümüze destek olacak

Çekimleri Eskişehir ve ilçelerinde gerçekleştirilen “Kral Midas’ın Hazinesi” adlı komedi filmi vizyon için gün sayıyor. 31 Mayıs'ta tüm sinemalarda gösterime girecek olan filmin Eskişehirli yapımcıları Murat Şahin ve Mesut Çetin, Eskişehirspor'la anlamlı bir işbirliğine imza attı.

Buna göre filmin yapım şirketi Cinemedya, gişe gelirlerinden kulübe pay aktaracak. Kulübümüz de bir Eskişehir projesi olan "Kral Midas'ın Hazinesi"nin tanıtımına destek verecek.

Oyunculara Es-Es forması


Nosso Premium'da düzenlenen basın lansmanıyla kamuoyuna duyurulan bu işbirliği için filmin başrol oyuncuları ünlü komedyen İsmail Baki Tuncer, Yaşar Alptekin ve Mehmet Ali Tuncer'e Sportif Direktörümüz Ayhan Taşçı ve futbolcumuz Kıvanç Karakaş tarafından kırmızı siyah formalar hediye edildi. Filmin youtube'da yayınlanan fragmanında Eskişehirspor'la taraftarları arasındaki gönül bağına yapılan gönderme de davetliler tarafından ilgiyle izlendi.
Kulüp adına açıklama yapan Taşçı, bu anlamlı işbirliğinden dolayı memnun olduklarını söyledi.


Bir define hikayesi

Yılın iddialı komedi projeleri arasında gösterilen film, üç kafadarın bir tesadüf sonucu Kral Midas’ın hazinesinin haritasını ele geçirmeleriyle başlıyor ve sürprizlerle devam ediyor.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Öğrenci Apartları, Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Espark Karşısı Günlük Kiralık Ev

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar