18 Eylül 2019 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAŞKANLIK İÇİN GÖZÜNÜ KARARTTI

23 Mayıs Perşembe günü yapılacak olan Eskişehirspor kongresi için geri sayıma geçilirken,  başkan adayı olduğu açıklayan Osman Taş’ın dışında başka bir isim çıkmadı.

Güçlü bir yönetim oluşturmayı hedefleyen Osman Taş’ın listesini hazırladığı ve bazı isimler ile de bire bir görüşmeler yaptığı öğrenildi.  

KOLLARI SIVADI

Eskişehirspor’da başkanlık için gözünü karartan Osman Taş liste hazırlıklarını sürdürüyor.

18 Ocak’da yapılan Eskişehirspor genel kurulunda Kaan Ay yönetiminde yer alan ve 2. Başkan olan Osman Taş geçtiğimiz günlerde başkan Kaan Ay ile yaptığı toplantı da Ay’a “Eğer sen çıkmaz isen Eskişehirspor’a başkan olmayı düşünüyorum” demişti.  Ardından yönetimin genel kurul kararı alması ile başkan olacağını açıklayan Osman Taş kolları da sıvadı.

GÖRÜŞMELER YAPIYOR

Öncelikle iyi bir yönetim listesi hazırlığında olan Osman Taş’ın mevcut yönetimde yer alan ve taraftarında sevdiği isimler başta olmak üzere en az 4 yöneticiyi iknaya çalıştığı öğrenildi.

PROJELERİNİ AÇIKLAYACAK

23 Mayıs Perşembe günü yapılacak olan kongrenin ilk toplantısında başkan olmak isteyen Osman Taş’ın önümüzdeki günlerde bir toplantı yaparak projelerini de açıklaması bekleniyor. Transfer tahtasını açmak için de İstanbul’da bazı görüşmeler de yaptığı öğrenilen Taş’ın yurt dışında genç oyuncuları da takibe aldırdığı sızan haberler arasında.

BAŞKA LİSTE ÇIKAR MI?

Öte yandan Osman Taş başkanlık için hazırlık yaparken, genel kurulda başka bir listenin çıkıp çıkmayacağı ise merak ediliyor. Diğer gündemde olan isimlerin genel kurula sadece 9 gün kala sessizliğini koruması ise dikkat çekiyor.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar