21 Kasım 2019 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

HERKES GELMEK İSTİYOR

HERKES GELMEK İSTİYOR
  • 8 Haziran 2019 Cumartesi
  • 2614 kez okundu

YÖNETİM ÇALIŞIYOR

Yeni sezon öncesi Eskişehirspor’da teknik adam belirsizliği sürerken, bir çok teknik direktörün de Es-Es’de görev yapmak istediği öğrenildi. 

30 Mayıs’da yapılan olağanüstü genel kurulda göreve gelen Osman Taş başkanlığındaki Eskişehirspor yönetim yeni sezon için kolları sıvarken, öncelikle teknik kadro, oyuncular ve personele maaş dağıtmış, sıkıntılı dosyaları ile bire bir görüşmelere başlamıştı.

Teknik heyeti için de Fuat Çapa ile masaya oturan yönetim yeni sezon için şartları konuşmuş ve işi bayram sonrasına bıraktı.

ARAYAN ARAYANA

Son günlerde başta başkan Osman Taş ve başkan vekili Mehmet Şimşek olmak üzere diğer bazı yöneticileri bir çok teknik adamın aradığı ve devreye isimler sokarak Eskişehirspor’da görev yapmak için arattığı öğrenildi. Büyük camiada görev yapmak isteyen teknik adamların bazılarının önceki yıllarda süper lig ve 1.ligde görev aldığı da öğrenildi. 

 

YÖNETİMİN İSİMLERİ BELLİ

Öte yandan önceliği teknik direktör Fuat Çapa’ya veren Eskişehirspor yönetimi eğer Çapa ile anlaşamazsa İlhan Palut, Mehmet Altıparmak, Osman Özköylü veya Erkan Sözeri’den birinle anlaşmak için uğraş verecek. Bu isimlerin bazıları ile görüşme yapıldığı ancak 4 teknik adamın da taliplilerin olduğu öğrenildi. Ayrıca Bayram Bektaş ve Taner Taşkın’ın da gündemde olduğu sızan haberler arasında.

 

HAFTA İÇİ ÇÖZÜLECEK

Gelen telefonlardan adeta bıkan yöneticilerin Pazartesi veya Salı günü teknik adam sorununu çözmek istiyor.  Yurt dışında olan başkan Osman Taş’ın Salı günü Eskişehir’e döneceği öve yönetimi toplayarak teknik adam sorununa nokta koyacağı öğrenildi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar