19 Kasım 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

ES-ES’DE KİMLER GİDECEK

ES-ES’DE KİMLER GİDECEK
  • 17 Haziran 2019 Pazartesi
  • 2606 kez okundu

Es-Es’de yeni sezon öncesi kadroda operasyon yapılacak. Özellikle geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan ve yüksek maliyetli olan bazı tecrübeli oyuncuların takımdan gönderileceği öğrenildi. Yönetim teknik direktör Fuat Çapa’nın raporuna görev karar verecek.

OPERASYON HAZIRLIĞI

Şimşekler de yeni sezon öncesi kadro da operasyon yapılacak.

Geçtiğimiz sezon ilk yarıda genç bir ekip ile mücadele veren Eskişehirspor 19. Hafta da transfer yasağı kaldırırken son 15 hafta da yaklaşık 40 oyuncu ile antrenmanları sürdürmüştü.

Yeni sezon için planlama yapan teknik kadro yönetim ile görüşerek kadro da operasyona gidecek.

MERAK EDİLİYOR

Edinilen bilgilere göre geçtiğimiz sezon fazla forma şansı bulamayan ve yüksek maliyetli olan bazı tecrübeli oyuncuların da gönderileceği sızan haberler arasında. Takım içinde de kimlerin gönderileceği merak konusu olurken sayının ilk etapta 27-28’e ineceği öğrenildi.

YÖNETİM KARAR VERECEK

Fuat hocanın özellikle yurt dışı kampı dönüşü ideal kadroyu belirlemesi beklenirken, kamp öncesinde de bazı isimler ile yolların ayrılması gündemde. Çarşamba günü Eskişehir’e gelecek olan teknik direktör Fuat Çapa’nın yönetim ile bir kez daha görüşerek gönderilmesini istediği oyuncuların yönetime iletmesi ve bekleniyor.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar