15 Kasım 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPORDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

SARAR SPORDAN TEŞEKKÜR ZİYARETİ
  • 19 Haziran 2019 Çarşamba
  • 1819 kez okundu

Sarar Spor Taekwondocuları hafta sonu yapılan minikler ve yıldızlar şampiyonasında büyük bir başarıya imza atarak Sarar Camiasını sevince boğmuşlardır.

Antrenörler yaptıkları açıklamada; Çok mücadele ettiklerini ve mücadelenin karşılığını sporcuların 7 altın,5 gümüş,5 bronz madalya alarak başarılarını taçlandırdılar.Antrenörler ve sporcular Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabahattin Sarar’ı ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür ettiler.

Sabahattin Sarar ise yaptığı açıklamada geleceğimizin nesillleri olan minik,yıldız,genç kardeşlerimize her zaman destek olacaklarını belirttiler.Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin Çoban ise yaptığı açıklamada;Yıllardır yaptığımız destek meyvelerini vermiştir.Mutluyuz ve gururluyuz diyerek teşekkür etti.

 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar