15 Kasım 2019 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

54. Kuruluş yıldönümümüz büyük coşkuyla kutlandı

54. Kuruluş yıldönümümüz  büyük coşkuyla kutlandı
  • 20 Haziran 2019 Perşembe
  • 2311 kez okundu

Adalar Porsuk Bulvarı'nda taraftarımız, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızın katılımıyla, çoşku içinde kuruluş yıldönümümüzü kutladık.

Binlerce taraftarımızın katıldığı kutlamalar konserle başladı. Ardından futbolcularımız ve yönetim kurulu üyelerimizin Porsuk Çayı üstüne kurulan sahneye gelmesiyle birlikte meşaleler yandı.

Bando Es-Es'in marş ve şarkılarıyla renklenen kutlama töreni tezahüratlar eşliğinde devam etti. 

Kulübümüzün 54. yıl dönümü kutlamalarına  MHP Eskişehir Milletvekili Metin Nurullah Sazak da katıldı.

Teknik Direktörümüz Fuat Çapa kutlamalarda taraftarımıza '' Geçtiğimiz sezon buraya ilk defa çıkmıştım. Buraya hayallerimi gerçekleştirmeye geldiğimi söylemiştim. Geçen sene kupayı getireceğimizi söylemiştim. Getiremedik. Nedenlerini çok iyi biliyorsunuz. Ancak buraya pırlanta gibi gençlerimizle geldim. Buradan sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Bize cesaret verdiniz. Eskişehirspor taraftarının göstermiş olduğu mücadele herkese örnek oldu. Önümüzdeki sezonla ilgili beklentilerinizi çok iyi biliyorum. Geçen sezon kupa sözü vermiştik umutla bitirdik. Bu sene de umut sözü verelim, Eskişehirspor'u hak ettiği yere getirelim.'' dedi.  

Kutlamalarda konuşan kulüp  başkanımız  Osman Taş ise şu ifadeleri kullandı :  '' Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Telefonlarımız susmuyor. Puan silmelerle, avukatlarla ve kulüplerle uğraşıyoruz. Bunu seve seve yapıyoruz. Eskişehir halkına ve Eskişehirspor taraftarına bana bu kutsal görevi verdikleri için çok teşekkür ediyorum. Sözü sizlere veriyorum. İnşallah hak ettiğimiz yerlere geleceğiz. Buradan ben bazı insanlara seslenmek istiyorum. Bana köstek olmaya çalışan insanlara sesleniyorum. Siz taraftarlarımızı görünce daha da kuvvetleniyorum. Söyledikleri gibi istifa falan yok.”

Kutlamalar, konuşmaların ardından BandoEsEs eşliğinde tezahüratlarla, şarkılarla son buldu.Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar