10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SEÇMELERDE YENİ YETENEKLER ARANIYOR

SEÇMELERDE YENİ YETENEKLER ARANIYOR
  • 3 Temmuz 2019 Çarşamba
  • 1819 kez okundu

Eskişehirspor’da Altyapı Seçmeleri başladı. Siyah Kırmızılı formayı giymek isteyen 2001 ve 2002 doğumlu yaklaşık 60 futbolcu adayı dün antrenörlerin gözüne girebilmek için hünerlerini sergiledi.

Yeni Yıldılar Aranıyor

Geçtiğimiz sezon yaşanan zorlukların ardından altyapıda ki oyuncu ha vuzununu dsaha da genişletmeye çalışan Eskişehirspor’da 2001-2006 doğumlar arasında seçmeler başladı. Vali Hanefi Demirkol Tesisleri sentetik sahasında gerçekleşen seçmelerin ilk gününde 2001 ve 2002 doğumlu oyuncular ter döktü.

Farklı Şehirlerden Geldiler

Türkiye’nin farklı illerinden ve Belçika gibi ülkelerden gelen sporcular Siyah Kırmızılı antrenörlerin gözüne girebilmek için hünerlerini sergiledi. Erken saatlerde başlayan seçmelerde ilk olarak 2001 doğumlu oyuncular sahaya çıktı. Seçmelere kaydolan 24 sporcu antrenörler eşliğinde sabah uyum antrenmanı gerçekleştirdi.

2002’liler daha fazla


2001 doğumlu sporcuların ardından 32 kişilik 2002 grubu sahaya çıktı. İlk olarak antrenörlerden bilgiler alan sporcular yaptıkları uyum antrenmanı ile ilk etabı noktaladı. Akşam saatlerinde ise 2001 ve 2002 doğumlu sporculardan oluşturulan takımların yaptığı maçlar ile seçmelerin ilk günü geride kaldı

Yakından takip ettiler


Eskişehirspor Altyapı Seçmelerini Sportif Direktör Ayhan Taşçı, Altyapı Koordinatörü Serdal Eroy, Siyah Kırmızılı antrenörler izledi. Öte yandan sahada kendilerini kanıtlamaya çalışan sporcuların yakınları de kafeteryadan sporcuları izledi. Seçmelerin ikinci gününde bugün 2003-2004 sporcular ter dökecek.

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar