10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

“YENİ ALT YAPI DÜZENİ KURACAĞIZ”

Eskişehirspor altyapı Koordinatörü Serdal Eroy, yeni bir altyapı düzeni kuracaklarını belirtti.

“5 Senede Büyük Değişim Olmuş”


Hazırladıkları projelerin olumlu karşılandığını ve destek gördüğünü vurgulayan Eroy hedeflerini şöyle dile getirdi: “5 sene önce bıraktığımız alt yapı çok değişmiş, bütün kurduğumuz düzen bozulmuş. Bu düzeni tekrar kuracağız”


“Tüm Belediyeleri İşin İçine Sokacağız”

Bizim dönemimizde milli takıma 25 oyuncu verdik. Oynayan oyuncuların yüzde 90'nı Eskişehirspor’dan giden oyunculardı.  Hasan Hüseyin, Dorukhan, Fırat, Fatih Aydın ses getirecek oyunculardı ki getirmeye başladılar. Sağlam temelleri olan, çok iyi projelerimiz var. Projelerimiz yüzde 80-90 halinde kabul edildi, tüm belediyeleri bu işin içine sokacağız. Sivil toplum örgütlerini, ziyaret ediyorum. Estram'ın bize yemek olarak yardımı oluyor teşekkür ederim. Odunpazarı Belediyesi araba yolluyor, ondan sonra isteklerimizi ilettik olumlu karşıladılar.


“Görev Bölümü Yaptık”

Alt yapıda öyle bir sistem kuracağız ki Alt yapı koordinatörü olarak altyapıyı da böldük. İdari konularda Ceyhun hoca, kaleci antrenörlerinin başına Hakan'ı getirdik, kaleci antrenörü yetiştirecek. Okullarla Aytaç hoca ilgilenecek hem takım çalıştıracak hem de okullarla işbirliği sağlayacak. Spor okulları denetimi de Erol hocada . Teknik konular ve akademikler bende, Eğitim grubunda Selahattin hoca olacak. Böyle sorumluluklar verdik.


“Spor Okulları Açacağız”

Eskişehirspor altyapı Koordinatörü Serdar Eroy, bu konuda diğer belediye başkanlarını, oda başkanlarını, sivil toplum örgütlerini ziyaret ederek projelerini anlatacaklarını belirterek şunları söyledi:   “Her şey eskisi gibi olmayacak. Eskişehirspor her yerde olacak. Sultandere, Emek, Çamlıca'da spor okulları açacağız. 5-6 ana bölgede okullar açacağız. Bedava olacak ve belediyeler malzeme verecek. Taranmamış hiç futbolcu grubu kalmayacak.  Kenar semtlerde her şey paralı oldu. Biz yetenekli insanları bulmak istiyoruz. Orada kurduğumuz takımlara o bölgenin genç takımlarına vereceğiz gelişimlerini sağlayacağız. Bu sene geç kaldık ama en azından yüzde 50'sini şimdi kurabilirsek kalanı de önümüzdeki sene kurabiliriz"

Seçmeler bugün tamamlanacak

Öte yandan dün de 2003-2004 doğumlularda seçmeler yapıldı. Toplamda 66 aday antrenörlerin gözüne girmeye çalıştı. Bugün 2005-2006 doğumlularda yapılacak taramanın ardından seçmeler tamamlanacak. Küçük yaş gruplarında ilginin çok daha fazla olması bekleniyor

 

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar