3 Haziran 2020 Çarşamba
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

SARAR SPOR TAEKWONDOCULARI SİVASTA

12-16 Temmuz 2019 tarihleri arasında Sivas’ta yapılacak olan 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri anmak için sporcular Ümitler Türkiye Şampiyonası için yola çıktılar. Antrenörler ve Sporcular maç öncesi SARAR Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabahattin SARAR’ı ziyaret ederek  teşekkür ettiler. Sabahattin SARAR ise yaptığı açıklamada antrenörlerimize ve sporcularımıza başarılar diliyorum her zaman desteklemeye devam edeceğimizi belirtti. SARAR Spor Kulüp Başkanı Alaattin ÇOBAN ise günün anlamına yapılacak olan müsabakalar manevi yönden bizim için de çok önemli  kalabalık bir grupla katılmamızdan dolayı  başarılı olacağımıza inanıyorum diyerek sporcu ve antrenörleri uğurladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.