23 Ocak 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TARAFTARA ÇAĞRI

TARAFTARA ÇAĞRI
  • 13 Temmuz 2019 Cumartesi
  • 1761 kez okundu

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği adına sosyal medyadan açıklama yapan Murat Diri taraftara kombine almaları konusunda çağrıda bulundu.


“Üyelik Diye Yazanlar Nerede?”


Diri yaptığı açıklama da öncelikle olarak üyelikler için  “Yıllarca üyelik üyelik diye yazanlar, Şimdi üyelikler açıldı. Gidip üye olan 10 kişi var yok. Ne oldu şimdi? Klavyelerinizi bırakın artık. 500TL giriş aidatı 240TL yıllık aidat 740 liraya kulübe üye olabiliyorsunuz. Peki neyi bekliyorsunuz?

Üyelik için kulübümüze gidip başvuru yapmanız yeterli. Haydi görelim gerçek sevdalıları..


“KOMBİNE ALAN YOK”

Kombineler için de çağrı da bulunan Diri “Bir diğer konu ise halen VİP kombinelerini alan yok. Hiç bir olaya destek olmayan şehir dışında veya Eskişehir de yaşayan anlatmaya geldiği zaman mangalda kül bırakmayan iş adamıyım diye gezip kombine fiyatlarına sallayan, sosyal medyada yaptığı paylaşımın 100/1 i kadar maddi bir katkı sağlamayan arkadaşlar abiler dayılar; artık sizinde harekete geçme zamanınız gelmedi mi?.  1 ay sonra lig başlıyor. Herkes transferini tamamlamak üzere, hiç mi sevmediniz bu kulübü! Biliyoruz bir çok eleştirecek veya isyan edecek konu var. Hepsinde haklısınız belki ama kulübü bu duruma biz getirmedik. Gelin şu durumdan hep beraber kurtulup süper lige çıkalım artık. Haydi ayağa kalkıp bir kıvılcımı ateşleyelim. Şehri ayağa kaldıralım.  O Kupa Bu Şehre Gelecek” dedi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar