10 Aralık 2019 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Destek Olmayanlar PİŞMAN OLACAKLAR

ETB Başkanı Murat Diri, Osman Taş’ın istifası ile ilgili yaptığı paylaşımda “Sana destek olmayanlar çok pişman olacak” ifadelerini kullandı

TAŞ’I KAYBETMEYECEĞİZ
 Murat Diri "Sana destek olmayan bu şehir çok pişman olacak... Başkan oldu. Ne bir tebrik ne bir ziyaret hadi geçtik randevu istedi. Onu bile vermediler. Bu şehirde Eskişehirspor’a hizmet ediyorsan ön plana çıkıyorsan hemen önüne engeller konur. Dedikodular çıkar, fitne yayılır gider. Ama inanın bu kadar iyi niyetle çalışan uğraşan bir adamı kaybetmeyeceğiz”

VEDA DEĞİL BAŞLANGIÇ
“Bu bir veda değil. Asıl başlangıç öncesinin sesi. Ancak taraftar olarak bizler de şapkamızı önümüze koyalım. Osman taş için twit atanlara, Facebook’ta yazı yazanlara baktım üşenmeden araştırdım. İki gündür sosyal medyada Osman Taş'a destek oluyorsunuz. Gitme kal başkanım vb. ama ne bir bağış yapıyorsunuz ne de kombine alıyorsunuz”

SUÇ BİRAZ BİZİM
 Her şeyi başkalarından bekliyoruz. Evet hepimiz yorulduk ama bu suç biraz da bizim. Satılan kombine sayısına bakın anlarsınız… Bazıları saçma sapan hesaplar açarak yazmaya devam edecektir. Ama Osman Taş başkan olduktan sonra 3 milyona yakın kulüpte ödeme yapıldı. Osman Başkanla ayrılmıyoruz. Elbet daha güçlü buluşacağız. Mücadele bizim mayamızda var” dedi.

M. Anıl AKSOY
2eylul.com.tr
  
 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir İkinci El Araç İlanları

İkinci el otomobil, motosiklet, bisiklet, araç ilanları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar