12 Temmuz 2020 Pazar
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

BAŞKANLIK İÇİN 2 İSİM ÖN PLANDA

BAŞKANLIK İÇİN 2 İSİM ÖN PLANDA
  • 7 Ağustos 2019 Çarşamba
  • 1835 kez okundu

Eskişehirspor yönetimi her ne kadar 30 günlük süreci başkansız olarak geçirecek olsa da kulislerde koltuk için isimler geçmeye başladı. Mehmet Şimşek’in adı sıkça öne atılırken, Mustafa Polat’ın da başkan olabileceği gelen haberler arasında…

Osman Taş’ın başkanlığı bırakmasının ardından Eskişehirspor yönetimi tüzükte yer alan maddeyi 36.maddeyi kullanarak 30 günlük süreci başkansız geçirmeye karar verdi. Sıkıntılı dönemde omuz omuza veren yönetim kurulu üyeleri bu süre zarfı içinde başkanlık yarışının ön plana çıkmaması ve futbol takımının bundan etkilenmemesi adına yola devam ediyor. Ancak süreç dolduğunda yönetim ya kendi içinde bir başkan belirleyecek ya da olağanüstü genel kurul kararı alacak.


Başkan vekili olan Mehmet Şimşek şuanda ön plana çıkan ilk isim olarak göze çarpıyor. Sosyal medyayı da iyi kullanan Şimşek’e taraftarında desteği büyük… Fakat koltuk için Mustafa Polat ismi de  geçiyor. Ligin başlamasıyla birlikte fikir birliği sonucunda Kırmızı Şimşeklere başkanın kim olacağı ise merakla bekleniyor.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.