21 Ocak 2020 Salı
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DÜN ÖLDÜ YARIN DOĞMADI BUGÜN İSE CAN ÇEKİŞİYOR

SEN BİLET AL ANI ÖLÜMSÜZLEŞTİR

Sezona yine sorunlarla başlayacak Eskişehirspor, Cumartesi günü Konyaspor ile oynayacağı sezon açılış maçına özel hazırlanan nostaljik kağıt biletleri satışa sundu. Siyah-Kırmızılı renklere gönül verenler biletlere ilgi gösterdi.


Böylesine bir süreçte geçmiş hesaplaşmaları bırakalım ve can çekişen Eskişehirspor’a bir el verelim, ses verelim, nefes verelim… Haydi taraftar! Maça gelemeyeceğim deme…  Ne olursa olsun hatıra biletini al. Bayram öncesi Eskişehirspor’a bu senin bayramlık hediyen olsun…


Eskişehirspor, yarın saat 19:00'da Konyaspor ile 2019-2020 sezon açılış maçı gerçekleştirecek. Özel hazırlanan nostaljik kağıt biletlerin satışına başlandı. Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, "Maç öncesinde altyapı sporcularımız ve antrenörlerimizin de hazır bulunacağı bir seremoni gerçekleştirilecek olup, geleceğimiz olan gençlerimiz ile tüm şehir kenetlenip umutlu ve gururlu bir atmosferde yeni sezona 'merhaba' diyelim. Yaşları küçük yürekleri büyük altyapı sporcularımıza Eskişehirspor ordusu olarak kucak açıp bir arada olalım. Göz bebeğimiz genç ve küçük sporcularımızın yüreklerine büyük sevdamızı kazımak için tüm taraftarlarımızı tribünlere bekliyoruz" ifadelerine yer verildi.


Öte yandan, bilet satışlarının Vali Hanefi Demirkol Tesisleri, Esstore mağazası ve şehirde gönüllülük esaslı gezen yetki belgeli temsilciler tarafından yapıldığı kaydedildi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar