27 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TAŞ “GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"

TAŞ “GÖREVİMİN BAŞINDAYIM"
  • 21 Ağustos 2019 Çarşamba
  • 2585 kez okundu

Eskişehirspor'da 1 Ağustos'ta istifasını açıklayan kulüp başkanı Osman Taş, bu karardan vazgeçtiğini ve görevine devam edeceğini dün yaptığı toplantıda açıkladı.  Taş, “İstifa ettikten sonra kimsenin yine destek olmadığını gördük. Projelerimize devam edeceğiz" dedi.

“KİMSE ÇIKIP ‘BİZ VARIZ’ DEMEDİ”

Dün yaptığı basın toplantısı yapan Eskişehirspor Başkanı Osman Taş "Görevimin başındayım” dedi.Taş “Benim adıma bir ayrılık süreci yaşandı. Bu süreçte ben de yurt dışına çıkarak sponsorluk görüşmeleri yaptım. Eskişehirli işadamlarından yeterli desteği göremediğimiz için artık kaynak arayışlarımız yurtdışına çevirdik. Bir Eskişehirli olarak bu duruma çok üzülüyorum. Ama başka çaremizde yok. Kimse çıkıp ‘biz varız’ demedi. Baktım yine Eskişehirspor çok yalnız kaldı geri döndüm” dedi.

“KAMPANYALARDAN GELEN PARALARLA ESKİŞEHİRSPOR AYAKTA DURUYOR”

“Kampanyaların tutmadığını düşünüyorlar ancak bilmiyorlar ki iki üç haftadır bu düzenlediğimiz kampanyalardan gelen paralarla Eskişehirspor ayakta duruyor. Yeni projeler üretmeye devam edeceğiz. Özellikle yurtdışı firmaları ile bu konuda çok sık görüşüyoruz. Cumartesi günü yönetim kurulu olarak bir toplantı gerçekleştirdik. Ben bu toplantıda geri döndüğünü ve göreve devam edeceğimi açıkladım. İstifa dilekçem işleme konulmadığı için göreve hemen döndüm. Yönetimdeki arkadaşlar bu kararımı olumlu karşıladılar. Yurt dışından getireceğim iş insanlarından oluşan güzel bir kadro kurarak Eskişehirspor'a sponsorluk anlaşmaları bulacağız. Bu insanlar yönetime girerek değil, dışarıdan bize destek verecekler.”

“ETİ İLE DEVAM EDECEĞİZ”

“Bu sezon Eti ile devam edeceğimizi Federasyonu ilettik. Eskişehirspor ile ETİ firması arasında yıllardır devam eden bir birliktelik var. FIFA’da problem yaratan dosyalar ile ilgili görüşmelerimiz devam ediyor. Toko’nun avukatı ile bizzat görüştüm. Yönetici arkadaşlarımız da sürekli temas halindeydi. İlave süre almayı başardık. İstanbul'a gidip geleceğim. Geldikten sonra bu konular ile ilgili çok daha detaylı bilgiler verebilirim. Ulusal lisans konusunda da çalışmalarımız devam ediyor. Biz sadece önümüze bakarak Eskişehirspor için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

istikbalgazetesi.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.