27 Şubat 2020 Perşembe
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

TAEKWONDO FEDERASYONUN BAŞKANINA ZİYARET

TAEKWONDO FEDERASYONUN BAŞKANINA ZİYARET
  • 24 Ağustos 2019 Cumartesi
  • 1651 kez okundu

Sarar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar ve Sarar Spor Klüp Başkanı Alaattin Çoban Türkiye Taekwondo Federasyon Başkanı Prf.Dr.Metin Şahin’i ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik ettiler. Cemalettin Sarar yaptığı açıklamada sosyal projelerimizden olan spora destek olmaya her zaman devam ediyoruz. Sporcularımızın başarısı için federasyonumuzun katkısını, desteğini hep gördük bundan dolayı da grubum adına teşekkür ediyorum dedi. Metin Şahin ise yaptığı açıklamada Sarar’ı her zaman kardeş kuruluş olarak gördüklerini belirterek ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken spora ve sporcuya yaptıkları katkılarından dolayı federasyonum ve şahsım adına teşekkür ediyorum diyerek uğurladı.

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.