28 Şubat 2020 Cuma
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Minik yüzücülerin sertifika heyecanı

Anadolu Üniversitesi tarafından çocuklara spor alışkanlığı kazandırmak ve kişisel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen Yaz Spor Okulu, yüzme branşındaki minik yüzücülerin katılım sertifikalarını almalarının ardından sona erdi. 6-17 yaş aralığındaki çocuklar, farklı branşlardaki uzman eğitmenlerden aldıkları 2.5 aylık bir eğitimlerini başarıyla tamamlamalarının mutluluğunu aileleriyle paylaştılar.

Sefa Güllük: "Sporcularımız hedeflerine ulaştılar"

Anadolu Üniversitesi Gençlik ve Spor Kulübü Yüzme Antrenörü Sefa Güllük, Yaz Spor Okuluna katılan bütün sporcuların yüzme temel eğitimi açısından hedeflerine ulaştıklarını belirti. Sefa güllük şöyle konuştu: “Yaz dönemi boyunca birçok sporcu eğitim gördü. Eğitim gruplarımız içerisinde yüzme bilmeyen ve teknik gelişim için gelen grupların yanı sıra performans antrenmanı yapan sporcularımız da vardı. Velilerden ve sporculardan olumlu dönüşler aldık. Tüm sporcularımız hedeflerine ulaşıp kendilerini geliştirmeyi amaçlıyordu. Hepsi de yüzme temel eğitimi açısından hedeflerine ulaştılar. Yüzme bilmeyen gruplarımız su üzerinde durup, malzemeli ve malzemesiz durabilecek durumda çalışmalar yaptılar. Az bilen olarak nitelendirdiğimiz gruplarımız da teknik gelişmelerini tamamladılar.”

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.