11 Temmuz 2020 Cumartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

DÜNYA ŞAMPİYONU HAYRİ TEMEL ALPER’DEN ZİYARET

Taekwondo branşında Avrupa ve Dünya şampiyonu olan Hayri Temel Alper ve sporcu Fatma Gül Uyumaz, Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin ÇOBAN’ı ziyaret ederek katkılarından dolayı teşekkür etti. Temel yaptığı açıklamada başarılarında Sarar ailesinin her zaman destek olduğunu bundan dolayı da ziyaret ederek teşekkür etmek istediğin belirtti. Sarar Spor Kulüp Başkanı Alaattin ÇOBAN böyle kıymetli vefalı sporcumuzun ziyaretleri bizler içinde ve gelecekteki sporcularımız içinde örnek teşkil etmiştir diyerek mutluluklarını dile getirirken Hayri Temel Alper’e daha nice başarılar diliyorum dedi. Kıymetli kardeşimizi hep desteleyeceklerini ve yanınca olacaklarını belirtip uğurladı. 

 Gönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketleri

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Kır Düğünü

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.