25 Mayıs 2020 Pazartesi
eskişehir öğrenci apartlar yurtlar barınma yurt apart

Eskişehirspor Küme Düşme Cezası Alabilir

Eskişehirspor küme düşme cezası ile karşı karşıya. Eskişehirspor maddi güçlükler ile boğuşmaya devam ediyor. Geçen sezondan futbolculara kalan borçları yüzünden bir türlü maddi durumunu düzeltemeyen Eskişehirspor bu seferde Pinto’ya ödemediği borçları yüzünden küme düşme tehlikesi yaşıyor.

Eskişehirspor’da maddi sıkıntılar bir türlü bitmek bilmiyor. Geçen sezondan futbolcularına kalan borçları ile boğuşan Eskişehirspor’un Pinto’ya olan borcu yüzünden başı dertte. Borçlar yüzünden 6 puan silinme cezasına çarptırılan Eskişehirspor bu seferde Pinto’ya 20 Ağustos-20 Eylül tarihleri arasında ödenmesi gereken 500 bin Euro’yu ödemediği için küme düşme cezası ile karşı karşıya kaldı. Boffin, Akaminko Eskişehirspor’u CAS a bildirirken diğer borçlu olduğu futbolcu Arjantinli Funes Mori’den ise ek zaman istedi.

ESKİŞEHİRSPOR FUTBOLCU BORÇLARI
Eskişehirspor’un futbolculara olan borçları hakkında ne yapacağı ise merakla bekleniyor. Eskişehirspor takımı maddi sıkıntılarını düzlüğe çıkaramazsa küme düşme cezası alabilir. Klübün borçlu olduğu futbolcular ise ;

Sebastian Pinto 500 bin Euro
Ruud Boffin 500 bin Euro
Akaminko 500 bin Euro
Funes Mori 122 Bin Euro

uyumhaber.comGönderen: haber

YORUM YAZ
Bu habere yorumlar
eskişehir güvenlik kamerası

Eskişehir Spor Haberleri

Eskişehir Günlük Kiralık Ev

Eskişehir'de bulunan günlük kiralık ev, apart listesi

Eskişehir Öğrenci Apart ve Yurtları

Öğrenci apart ve yurtlarının listesi, harita konumları, fotoğraf ve detay bilgileri, fiyatları

Eskişehir Emlak Alım Satım Portalı

Ev, işyeri, arazi, tarla alım satım portalı, ücretsiz emlak ilanları

Eskişehir Ücretsiz Seri İlanlar

Eskişehir İş İlanları, Bilgisayar ve Parçaları, Bisiklet/Motosiklet, Bitki-çiçek / Süs-ev Bitkileri, Cep Telefonu, Ders-Eğitim Verenler / Almak İsteyenler, Diğer İlanlar, Ev Arkadaşı, Ev Eşyası, Evcil Hayvanlar, Kitap, Müzik Aletleri, Spor Malzemeleri, İş Arayanlar, İşçi-Eleman Arayanlar

Eskişehir Temizlik Şirketi

Ev, Merdiven, Villa, Büro, Okul ve İnşaat Sonrası Temizlikleri

Eskişehir Düğün Salonları

Düğün Salonundan Düğün Fotoğrafçısına; Gelinlik, Damatlık, Gelin Arabası Süsleme, Davetiye, Nikah şekeri, hatta Dans Kursuna kadar, ihtiyacınız olacak firmalara ulaşmanızı sağlayacak bir site ile yine hizmetinizdeyiz. Her hangi bir kategoriye girdiğinizde o kategoride kayıtlı firmaların listesini, ayrıca ekranın sağında çıkan Haritada Gör butonuyla firmaların harita üzerindeki konumlarını aynı anda görebilirsiniz.